Del

Hvad koster Find2learn?

I Find2learn køber du et antal løb, som du har brugsretten til i 12 måneder, dvs. køber du f.eks. 10 løb, så har du 12 måneder til at bruge de 10 løb. Hvis du løber tør for løb, kan du købe flere løb. Du kan enten købe den samme pakke eller en større pakke.

Eksempel: Den 1. januar køber du pakken ”Snegl” med 10 løb. Den 1. marts opdager du, at I kun har 2 løb tilbage i jeres pakke, og I skal bruge flere løb. Du køber derfor en Snegl til, og nu har du 10 ekstra løb. Allerede den 1. maj opdager du, at I næsten ikke har flere løb, og I køber derfor endnu en pakke - Pindsvin med 50 løb.

Bemærk, at Find2learn er et abonnement, og derfor vil vi forny det sidst tegnede pakke året efter, i dette tilfælde et Pindsvin den 1. maj.

Priser

PriserSneglPindsvinHjortJaguarGepardElefant
Ekskl. moms1.000,002.250,003.750,007.000,0016.250,0025.000,00
Inkl. moms1.250,002.812,504.687,508.750,0020.312,5031.250,00

Særligt for kommuner

Flere skoler i en kommune kan gå sammen om at købe Find2learn til en speciel pris:

  • Fra 2 til og med 6 skoler er prisen 16.250 kr. ekskl. moms. Alle skoler vil få tildelt 250 løb pr. skole.
  • Fra 7 skoler og flere er prisen 25.000 kr. ekskl. moms. Alle skoler vil få tildelt 500 løb pr. skole.

Hvis I ønsker at tegne et kommuneabonnement, kan I kontakte Find2learn på find2learn@pha.dk eller telefon 7248 1963.

Cxense Display