Del

Uddannelseskonsulent/klinisk vejleder Sygeplejerskeuddannelsen

Fordelingsgruppen

Gruppen har ansvar for konkret planlægning og koordinering med hensyn til fordeling af praktikpladser. Dette sker ud fra aftalte rammer og fordelingsprincipper samt løsningsorientering ved særlige studieforløb.

Deltagere (pr. 21.05.19)

Navn (Repræsentant)StillingOrganisationMailMobil
Tine LundtangUddannnelsesansvarligKøge Kommunetine.lundtang.hansen@koege.dk40314192
Christina F. ChristensenUddannnelsesansvarligGuldborgsund Kommunechch@guldborgsund.dk25180640
Karen VestergårdUddannelsesansvarligOdsherred Kommunekaves@odsherred.dk20180739
Dorte ØrumUddannelseskonsulentRegion Sjællanddou@regionsjaelland.dk29438593
Heidi Lemb LarsenUddannelseskonsulentRegion Sjællandhlla@regionsjaelland.dk51530084
Ulla DalbyUddannelseskonsulentRegion Sjællandubd@regionsjaelland.dk56516857
Gitte FerreiraUddannelseslederAbsalon, Center for Sygeplejegfe@pha.dk72483193
Jesper Meyer IpsenAdminstrativ medarbejderAbsalon, Uddannelsesservicejemi@pha.dk72482284
Siv Bilsted PedersenPraktikkoordinatorAbsalon, Center for Sygeplejesibp@pha.dk72481835
SuppleanterStillingOrganisationMailMobil
Tine JacobsenUddannelsesansvarligLejre Kommunetija@lejre.dk30788221
Anette Due HartmannUddannelseskonsulentRegion Sjællandadh@regionsjaelland.dk20518276
Lisbeth TrebbienUddannelseskonsulentRegion Sjælland ltrb@regionsjaelland.dk24921267

Cxense Display