Del

Uddannelseskonsulent/klinisk vejleder Sygeplejerskeuddannelsen

Semesterteams

De fire semesterteams sikrer koordinering på tværs af udbudssteder og samarbejder omkring kvalitetssikring.

Deltagere Semesterteam 1-2 (01.09.2018)

Navn og stillingOrganisationMailMobil
Bente LyngboGreve Kommunebely@greve.dk20550840
Mette FlygenringSlagelse Kommunemefly@slagelse.dk58574077
Karen VestergårdOdsherred Kommunekaves@odsherred.dk20180739
Lisbeth Trebbien Region Sjællandltrb@regionsjaelland.dk24921267
Pernille NielsenRegion Sjællandpernin@regionsjaelland.dk25156273
Una Jensen, SemesterkoordinatorAbsalon, Nykøbing Falsterumje@pha.dk72481845
Britt H. Steen, SemesterkoordinatorAbsalon, Næstvedbrst@pha.dk72482547
Michael Viese, KvalitetskoordinatorAbsalon, Slagelsemivi@pha.dk72482141
Lone H. Rosager, SemesterkoordinatorAbsalon Slagelse, e-læringloro@pha.dk72482181
Mette W. Gajhede, SemesterkoordinatorAbsalon, Holbækmwg@pha.dk72482245
Laila P. Ringkøbing, SemesterkoordinatorAbsalon, Roskildelpr@pha.dk72483164
Suppleant: navn og stillingOrganisationMailMobil
Heidi Lemb LarsenRegion Sjællandhlla@regionsjaelland.dk51530084

Deltagere Semesterteam 3-4 (01.09.2018)

Navn og stillingOrganisationMailMobil
Anne Marie HedenborgRoskilde Kommuneannemariehe@roskilde.dk30841338
Åse HøybyeFaxe Kommuneaash@faxe.dk51551319
Helle FunderNæstved Kommunehelfu@naestved.dk29242338
Dorte ØrumRegion Sjællanddou@regionsjaelland.dk29438593
Annie P. Gissing, SemesterkoordinatorAbsalon, Nykøbing Falsteragk@pha.dk72482748
Gundula Bergsstrøm, KvalitetskoordinatorAbsalon, Næstvedgbe@pha.dk72482534
Hanna Honoré, SemesterkoordinatorAbsalon, Slagelsehaho@pha.dk72482756
Britta Hjermitslev, SemesterkoordinatorAbsalon Slagelse, e-læringbhs@pha.dk72482155
Charlotte Malling, Semesterkoordinator Absalon Holbækcma@pha.dk72483186
Malene Elrond, SemesterkoordinatorAbsalon, Roskildemel@pha.dk72482166
Navn og stillingOrganisationMailMobil
Anette Due HartmannRegion Sjællandadh@regionsjaelland.dk20518276

Deltagere Semesterteam 5 (01.01.2019)

Navn og stillingOrganisationMailMobil
Anne CramerSolrød Kommuneacr@solrod.dk40334221
Regina ChristensenLolland Kommunerech@lolland.dk54674453
Dorte ØrumRegion Sjællanddou@regionsjaelland.dk29438593
Ulla DalbyRegion Sjællandubd@regionsjaelland.dk56516857
Tove Priess, SemesterkoordinatorAbsalon, Nykøbing Ftpr@pha.dk72482773
Agnete Sillesen, SemesterkoordinatorAbsalon, Næstvedags@pha.dk72482538
Louise Ahrenskou, SemesterkoordinatorAbsalon, Slagelseloah@pha.dk72482144
Anna Jacobsen, SemesterkoordinatorAbsalon, Slagelse e-lær.anhj@pha.dk72481217
Britt Jølf, SemesterkoordinatorAbsalon Holbækbsj@pha.dk72482087
Vibeke Steenfeldt, KvalitetskoordinatorAbsalon, Roskildevst@pha.dk72482989
Kitt Vestergaard, KvalitetskoordinatorAbsalon, Roskildekiv@pha.dk72482539
Navn og stilling (suppleanter)OrganisationMailMobil
Anette Due HartmannRegion Sjællandadh@regionsjaelland.dk20518276
Pernille NielsenRegion Sjællandpernin@regionsjaelland.dk25156273

Deltagere Semesterteam 6-7 (01.09.2018)

Navn og stillingOrganisationMailMobil
Helle HjarsøeStevns Kommunehellehja@stevns.dk30169099
Inge JekesKalundborg KommuneInge.jekes@kalundborg.dk30341553
Anette DamgårdOdsherred Kommuneanbda@odsherred.dk20180738
Dorte ØrumRegion Sjællanddou@regionsjaelland.dk29438593
Lisbeth TrebbienRegion Sjællandltrb@regionsjaelland.dk24921267
Ulla Klimt, KvalitetskoordinatorAbsalon, Nykøbing Falsterukl@pha.dk72482746
Sus Dambæk, SemesterkoordinatorAbsalon, Næstvedsud@pha.dk72482540
Merete Bachmann, SemesterkoordinatorAbsalon, Slagelsemba@pha.dk72482164
Mie Holgersen, SemesterkoordinatorAbsalon, Slagelse e-læringmhol@pha.dk72481892
Minna Therkildsen, SemesterkoordinatorAbsalon, Roskildemth@pha.dk72481293
Britt Jølf, SemesterkoordinatorAbsalon Holbækbsj@pha.dk72482087
Navn og stillingOrganisationMailMobil
Anette Due HartmannRegion Sjællandadh@regionsjaelland.dk20518276
Heidi Lemb LarsenRegion Sjællandhlla@regionsjaelland.dk51530084

Cxense Display