Lokaleudlejning til arrangementer og møder
Få skræddersyet det perfekte arrangement, som passer til jeres behov og ønsker.
Få skræddersyet det perfekte arrangement, som passer til jeres behov og ønsker.
Private og offentlige virksomheder samt foreninger kan leje lokaler på seks af Absalons campusser i Region Sjælland:
Alle tæt på offentlig transport og med mulighed for gratis parkering.
Du kan leje alt lige fra multisale, auditorier, konferencerum, grupperum, undervisningslokaler m.m. Lokalerne rummer fra 10 – 700 personer.
Aften- og weekendarrangementer kun efter aftale og ved min. 25 personer.
Alle lokaler har adgang til trådløst internet, projektorer/skærme og whiteboards. Desuden har vi lokaler med moderne lydanlæg og mulighed for trådløse mikrofoner.
Der er mulighed for at leje paneldebatudstyr på enkelte Campus.
Du er altid velkommen til at se vores lokaler og faciliteter, inden du booker et arrangement. Kontakt os meget gerne for et møde.
Alle priser er inkl. moms
Dagsmøde - 295,50 kr. pr. person
Kaffebuffet m. brød og vand - 65,50 kr. pr. person
Frokostbuffet inkl. 1 vand - 171,00 kr, pr. person
Kaffebuffet m. kage og vand - 58,75 kr. pr. person
Lokaleleje er ikke inkluderet i priserne.
BEMÆRK – Det er ikke muligt at købe forplejning i vores kantiner uden forudbestilling.
Tlf.: 7248 2299
Send en mail til booking@pha.dk, og få et uforpligtende tilbud.
Hver lokation er tilknyttet en kantine, hvorfra vi kan tilbyde forplejning til bl.a. morgenmøder, formiddagsmøder, dagsmøder, heldagsmøder, konferencer eller kurser. Der er også mulighed for aftenarrangementer med f.eks. 2- og 3 retters menu eller buffet.